Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

770 Thermo Slide Yalıtımlı Sürme Seri

Sürme Kapı & Pencere Sistemleri

Adopen Yeni nesil Thermo Sürme Kapı ve Pencere Sistemi, mekanlarda yüksek ısı, ses ve hava yalıtım performansı sağlamanın yanında yeni tasarımı sayesinde daha geniş ve konforlu yaşam alanları oluşturmanızı sağlar.

Thermo Sürme Kapı ve Pencere Sistemleri kullanılan mekanları yazın sıcak, kışın soğuk havadan üst düzey koruma sağlamakla birlikte en önemli özelliği kolay kullanım ve estetik tasarımıdır.

Thermo Sürme sistemini tercih etmek için birçok sebebiniz olacak;

SKU: ADO10134523-1-1-1-1-1 Category: Tags: , , Product ID: 25285

Description

Profil genişliği 140mm kasa, 70mm kanat
Odacık sayısı 4
Profil sınıfı B Class (TS EN 12608-1)
Conta sistemi İç-Dış 2'li conta sistemi
Conta tipi/rengi TPE - Gri / Siyah
Cam kalınlıkları(mm) 4, 20, 24, 28, 32, 40, 42mm
Isı İletim Katsayısı Uf : 1,40 W/m²K

Yüksek güvenlik performansı ile geniş ve modern yaşam alanlarını tam güvenlikle birleştirerek maksimum izolasyon ve kolay kullanım sunan Thermo Sürme sistemi 140mm kasa ve 70mm kanat genişliğine sahiptir.

Mevcut klasik kıl fitilli sürme sistemlerine göre iç ve dış contalı birleşim detayları sayesinde hava ve su sızdırmazlığı maksimum düzeydedir.

42mm’ye kadar cam kalınlığı uygulanabilmesi sayesinde yüksek ısı yalıtımı ile enerji verimliliği ve konforlu yaşam alanları sunar.

Yapılabilir iki bölmeli ve dört bölmeli seçenekleri ile genişlik 6mt yükseklik 2,5mt’ye kadar büyük boyutlarda üretilebilmesi sayesinde bahçenizi salonunuz ile birleştirerek ortak yaşam alanı haline getirip konforlu bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

Oluşturulan büyük cam yüzeyleri sayesinde geniş ve ferah manzaraları evinizin içinde hissedersiniz.

Alternatif olarak tasarlanan statik orta kayıt profilleri ile yüksek katlarda kullanım imkânı sunar.

Sistemde kullanılan yeni nesil sürme aksesuar donanımları sayesinde efor sarf etmeden açılıp kapanabilmekte ve hatalı kullanımlar ile sistemin bozulmasına izin vermemektedir.

Sistem özelliklerinden dolayı kasa ve kanat birleşimlerinde maksimum düzeyde baskı ile kilitleme sağlar. İstenildiğinde kanadı 4mm içeri hareket ettirmek suretiyle sadece havalandırma sağlayabilirsiniz.

Özel tasarım çıtalar 20mm, 24mm, 28mm, 32mm, 40mm, 42mm, olmak üzere çok alternatifli seçenekler mevcuttur.

ADO Film kalitesi ve farklı renk seçenekleriyle alternatif dekorasyon imkânları sunar.

Profil ve Birleşim Detayları

Ürün Poster